بایگانی نوشته‌ها


حقایق جالب که باید در مورد برند لوییس ویتون بدانید

حقایق جالب که باید در مورد برند لوییس ویتون بدانید

لویی ویتون تقریبا دو قرن پیش، در ۴ اوت ۱۸۲۱ در روستای کوچکی به نام آنچای که در شرق فرانسه واقع شده بود به دنیا آمد. پدرش کشاورز بود و مادرش کلاه زنانه می‌دوخت. وقتی لویی ۱۰ ساله بود، مادرش از دنیا رفت و پدرش خیلی زود ازدواج کرد. نامادری لویی با او نمی‌ساخت و به همین دلیل لویی مجبور شد در بهار ۱۸۳۵ در ۱۴ سالگی خانواده را ترک کند و به‌دنبال سرنوشتش برود.شاید باور نکنید؛ اما لویی ۱۴ ساله با پای پیاده ۴۷۰ کیلومتر پیمود تا به پاریس برود. او در این مسیر مشقت زیادی را تحمل کرد و یاد گرفت چطور زنده بماند. این سفر دو سال طول کشید و وقتی لویی به پاریس رسید، ۱۶ ساله بود!

بازی برتر تقویت هوش

بازی برتر تقویت هوش

دست چین این بازی پر هیجان ۲ تا ۴ نفره شامل ۲۰ عدد لیوان کوچک رنگی، تعدادی کارت و یک عدد زنگ است. به هر نفر ۵ لیوان با رنگ‌های مختلف داده، و کارت‌ها را در یک دسته به پشت، وسط می‌گذاریم. زنگ هم جایی قرار می‌گیرد که در دسترس همه باشد. هر بار یک کارت رو می‌شود و بازیکنان باید به سرعت لیوان‌ها را بر اساس الگوی نشان داده شده در کارت بچینند. هر کس زودتر این کار را بکند، زنگ را به صدا در می‌آورد و کارت را از آن خودش می‌سازد. تقویت حافظه آنی و حافظه دیداری، افزایش سرعت عمل و قدرت تمرکز از مهم‌ترین اهداف این بازی به شمار می‌رود.برای سفارش این محصول کافیه بزنید  روی لینک زیر تا یه خرید مطمئن و آسان از سایت ما داشته باشید😍❤️👇👇👇🌐🌐https://elaheyekhas.com/product-688 قیمت محصول فقط ۹۹ تومن😍❤️

درباره‌ی نویسنده
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...