اگر به تاریخچه لباس زیر زنانه برگردیم استفاده از سوتین برای زنان از ۴۵۰ سال پیش از میلاد مسیح تا ۲۸۵سال بعد از میلاد مسیح در یونان بوده است.البته که لباس زیر زنانه‌ای که آن زمان توسط زنان استفاده می‌شد.هیچ شباهتی به سوتین امروزی نداشت.در واقع هدف استفاده از سوتین در گذشته‌ها پوشاندن هر چه بیشتر بود اما با گذشت زمان استفاده از سوتین در میان زنانه آن چنان رواجی پیدا کرد.که طراحی‌ها و کاربرد آن نیز بسیاری متفاوت و متنوع شد.

یکی از انواع سوتین های طراحی شده سوتین کش پهن با هدف فرم دهی و حمایت بیشتر پستان‌ها می‌باشد.واین محبوبیت باعث تولید سوتین‌های کش پهن در تنوع بالایی از انواع طرح و پارچه مانند گیپور،دانتل،نخ و...شده است.

کابرد سوتین کش پهن؟

1_سوتین‌های کش پهن با پوشش کامل پستان‌ها نقش مهمی در فرم دهی بالا نگه داشتن و ایستاده نشان دادن سینه را دارند.

2_سوتین‌های کش پهن با کش پهن زیر سینه و تعداد بیشتر قزن،دارای حمایت بسیار بالایی از پستان‌ها هستند.که از شل شدن و افتادگی سینه جلوگیری می‌کند.

3_سوتین‌های کش پهن دارای سایز بندی مناسب و کامل قابل استفاده برای اندازه‌های مختلف پستان از سایز کوچک تا سایز بزرگ سینه هستند.

4_استفاده از سوتین‌های کش پهن علاوه بر راحتی، ظاهری سفت محکم و ایستاده به شکل سینه‌ها می‌دهد و مناسب استفاده برای افزایش جذابیت و شکل دهی به لباس‌های پوشیده و مجلسی زنان است.

سوتین‌های کش پهن بر اساس سلایق مخلفت در انواع متنوعی با سایز بندی مناسب برای سینه های بزرگ نیز قابل استفاده می‌باشد.استفاده از پارچه‌های با ترکیب الیاف طبیعی و پلی استر باعث افزایش قابلیت کشسانی و راحتی در استفاده روزمره از سوتین‌های کش پهن شده است.که در صورت انتخاب سایز صحیح سوتین کش پهن می‌توانید ضمن راحتی از قدت حمایتی بالا این مدل سوتین ها در فرم دهی سینه و افزایش جذابیت اندام خود بدون آسیب به بافت پستان لذت بیشتری ببرید.